Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca Stacji Paliw

Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp. k.

3 7004 200 brutto / mies.
  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w Firmie

  • obsługa systemu kasowego

  • wystawianie dokumentów kasowych, magazynowych, faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa

  • dbanie o ekspozycje towaru i wizerunek stacji

  • aktywna sprzedaż towarów

Nasze wymagania

  • minimalne umiejętności techniczne

  • komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do klienta

  • mile widziane doświadczenie w handlu detalicznym oraz w obsłudze Klienta

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna bądź gotowość do jej wyrobienia

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w systemie zmianowym

  • terminowe wynagrodzenie

  • elastyczny grafik

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę zlecenie

  • wynagrodzenie 3700 zł- 4200 zł (brutto)

Petrodom Paliwa Sp. z o.o. Sp.k. to renomowana firma o ugruntowanej pozycji w branży paliwowej.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty

Wymagane dokumenty: szczegółowe CV z dopisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez kandydatkę/kandydata (aktualna klauzula RODO) .

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.