Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

Multifarb Sp. z o.o.

  • Stalowa Wola

    Stalowa Wola, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna, zgodna ze standardami obsługa klienta:

  • doradztwo i udzielanie rzetelnych informacji o oferowanych towarach lub ich zamiennikach z zachowaniem maksymalnej uprzejmości,

  • przyjmowanie towarów z magazynu, rozpakowywanie, segregowanie, czyszczenie opakowań i ustawianie i uzupełnianie ekspozycji,

  • dbanie o wizerunek firmy i czystość w sklepie,

  • czynne uczestnictwo w tworzeniu zintegrowanego i efektywnego zespołu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta – min 1 rok,

  • dobra znajomość obsługi komputera, kasy fiskalnej,

  • odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość,

  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista, uczciwość, schludność

  • gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy związanej z handlem w branży chemii budowlanej,

  • orzeczenie o niepełnosprawności

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,

  • prywatną opiekę medyczną, z funduszu socjalnego: karta sportowa, wyjazdy i spotkania integracyjne, talony świąteczne i inne.

Mulifarb Spółka z o.o. istnieje od 1990 roku. Działając na rynku południowo - wschodniej Polski oferuje coraz bogatszy wachlarz usług. Jest siecią hurtowni i sklepów która oferuje lakiery i farby mokre, farby proszkowe, materiały budowlane i wykończeniowe. Produkujemy także opakowania tekturowe laminowane.

Więcej dowiesz się o firmie na stronie: www.multifarb.pl

Przewiń do profilu firmy