Ta oferta pracy jest nieaktualna od 248 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca

  • Stargard, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Dysponując ponad 1.850 sklepami w 16 krajach Takko Fashion należy do sieci sklepów z modną odzieżą odnoszących największe sukcesy w Europie. Swoim klientom oczekującym jakości i korzystnej ceny oferuje aktualne ubiory w stylu casual. Moda Takko Fashion opiera się na znanych trendach, jest niezobowiązująca i bliska codziennym potrzebom klienta. Naszym jasno sprecyzowanym celem jest, aby jako sieć odzieżowa, wiodąca pod względem relacji cenowo-jakościowej, zagwarantować klientom w sklepach stacjonarnych zakup wysokiej jakości produktów i uczciwe ceny w przyjemnej atmosferze. Szukamy osobowości, które wspólnie z nami chcą w sposób profesjonalny, otwarty i zaangażowany przyczynić się do sukcesu naszego przedsiębiorstwa.
    Sprzedawca 1/2 etatu
    Miejsce pracy: Stargard
    Numer referencyjny: PL/17-00105
    Zadania
    • Aktywna sprzedaż najnowszych kolekcji odzieżowych
    • Profesjonalna obsługa klienta
    • Dbanie o ekspozycję towaru
    • Obsługa kasy
    Wymagania
    • Wykształcenie min. średnie
    • Doświadczenie w handlu (mile widziane w branży odzieżowej)
    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • Pozytywne nastawienie oraz energia
    • Umiejętność pracy w grupie, elastyczność oraz niezawodność
    Oferujemy
    • Pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
    • Pogodną atmosferę pracy w młodym zespole
    • Zniżki na odzież
    • Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    Zainteresowanych prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj.