Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca

  • Stęszew, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.03.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tados SP.J zatrudni sprzedawcę w markecie budowlanym.

    Sprzedawca
    Miejsce pracy: Stęszew

    Obowiązki:

    • obsługa klientów hurtowych oraz detalicznych
    • praca stacjonarna (m.in. ofertowanie, sprzedaż, pozyskiwanie oraz podtrzymywanie relacji z klientami)

    Wymagane:

    • doświadczenie w handlu
    • samodzielność i odpowiedzialność za realizacje powierzonych zadań
    • pewność siebie, komunikatywność, zaangażowanie
    • sprawna obsługa komputera, znajomość MC Office

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na cały etat
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.