Oferta pracy

Sprzedawca - Stylista

Zenra The Best Brands Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Pracownik fizyczny

Luna' to salon z damską odzieżą renomowanych światowych projektantów, takich jak DKNY, Giorgio Brato, Lost&Found, Henry Christ Hamburg, Hollywood Trading Company, Premiata. Odzież oraz akcesoria dla wymagających, kochających modę klientów inspirują nas do współtworzenia trendów.

Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy:

Opis stanowiska:

  • realizowanie planów sprzedażowych
  • budowanie długofalowych relacji z klientem
  • profesjonalna obsługa klienta w oparciu o najwyższe standardy firmy
  • dbałość o ekspozycję towaru i wygląd salonu

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem
  • dyspozycyjność (praca na zmiany)
  • zainteresowanie rynkiem mody
  • optymizm, rzetelność i zaangażowanie w pracę
  • znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy z dobrem luksusowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • pracę w przyjaznym, kreatywnym i wykwalifikowanym zespole
  • stałe obcowanie z modą i produktem ekskluzywnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zenra The Best Brands Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Zenra The Best Brands Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Warszawie przy ul. Okopowej 58/72. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy