Logo Pracuj.pl

Sprzedawca

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)O firmie

  • Świnoujście, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

Grunwaldzka 21

Świnoujście

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta, w tym aktywne wsparcie w wyborze kosmetyków;
  • Dbanie o ekspozycję produktów i wygląd drogerii;
  • Szereg czynności wspierających sprzedaż i funkcjonowanie drogerii zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie światem kosmetyków oraz chęć zdobywania o nich dodatkowej wiedzy;
  • Zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Otwartość na kontakt z Klientem i chęć rozwoju w sprzedaży bezpośredniej;
  • Wyczucie estetyki w dbaniu o wygląd drogerii.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (1/2 etatu);
  • praktyczny program wdrożenia;
  • możliwość rozwoju i awansu;
  • szkolenia e-learningowe;
  • atrakcyjne systemy motywacyjne i konkursy z nagrodami;
  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia na życie;
  • bony zniżkowe na zakupy w Drogerii natura.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • paczki świąteczne
  • karta sportowa

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Sprzedawca, Grunwaldzka 21, Świnoujście