Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sprzedawca

Netto Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Twoim głównym zadaniem będzie obsługa klienta

  • Praca przy kasie i rozliczanie powierzonej gotówki

  • Wykładanie towarów na półki

  • Utrzymanie estetycznego wyglądu sklepu

  • Dbanie o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc to nieodłączna część kultury pracy w naszej firmie)

Nasze wymagania

  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Podwyżki stażowe

  • Wymiar etatu dostosowany do potrzeb Twoich i sklepu

  • Pakiet programów socjalnych i benefitów pozapłacowych (więcej informacji na ich temat znajdziesz na www.kariera.netto.pl)

  • Dla ambitnych – możliwość rozwoju i szybkiego awansu, wsparte systemem profesjonalnych i kompleksowych szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas jeśli lubisz ludzi, masz w sobie pokłady energii i chcesz się rozwijać!