Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Szczecin, Galeria Kaskada

Solar Company S.A.

  • aleja Niepodległości 36, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

aleja Niepodległości 36

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Sprzedawca Sklepu Solar, to osoba aktywnie uczestnicząca w obsłudze klienta, będąca zarówno sprzedawcą jak i doradcą klienta, współpracująca z całym zespołem sklepu, dbająca o wygląd i wystrój sklepu.

Nasze wymagania

Jeśli jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do życia, lubisz kontakt z ludźmi i pasjonuje Cię moda

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Rozbudowany system motywacyjny

  • Szkolenia

  • Przyjazną atmosferę

  • Rozwój w zakresie: profesjonalna obsługa klienta, stylizacja, ekspozycja

  • Możliwość przystąpienia do programu prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • Rabaty na zakupy w sklepach firmowych Solar

  • Strój służbowy z bieżącej kolekcji Solar

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • umowę o prace

  • program prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie grupowe

Nasza Kultura Pracy:

Nieustanna zmiana i potrzeba stawiania sobie nowych wyzwań są wpisane w charakter marki SOLAR. Żadna firma nie mogłaby przetrwać nie poddając się zmianom, nie podążając za tym, co oferuje nowy świat. Wyzwaniem jest nadanie tym zmianom indywidualnego charakteru, pozostanie sobą. Tym co nas wyróżnia na tle innych firm modowych to jakość i indywidualność, które przekładają się na wszystkie podejmowane przez nas działania: we wzornictwie, kreowaniu wizerunku, obsłudze klienta, w codziennej pracy.

Przewiń do profilu firmy