Sprzedawca szycia na miarę

Roman Zaczkiewicz / Monika KamińskaO firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Do nowego butiku w prestiżowej lokalizacji w Warszawie, dla dwóch marek premium
poszukujemy sprzedawcy ubrań RTW, MTM oraz bespoke.

Zakres obowiązków:

  • osiąganie celów sprzedażowych
  • zdejmowanie miary z klientów oraz przyjmowanie zamówień na ubrania MTM oraz bespoke
  • pomoc w wyborze tkaniny, kroju ubrania, akcesoriów
  • współpraca z krawcem
  • obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie raportów sprzedaży, praca na programach typu: Trello, Asana

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży marek modowych premium
  • zainteresowanie klasyczną modą męską i damską
  • umiejętność zdjęcia miary z kobiety oraz z mężczyzny
  • umiejętność rozumienia i precyzowania potrzeb klienta
  • rzetelność, terminowość, precyzja
  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system motywacyjny
  • możliwości rozwoju oraz zdobycia dodatkowej wiedzy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy