Ta oferta pracy jest nieaktualna od 865 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca szycia na miarę

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Roman Zaczkiewicz / Monika Kamińska

    Do nowego butiku w prestiżowej lokalizacji w Warszawie, dla dwóch marek premium
    poszukujemy sprzedawcy ubrań RTW, MTM oraz bespoke.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • osiąganie celów sprzedażowych
    • zdejmowanie miary z klientów oraz przyjmowanie zamówień na ubrania MTM oraz bespoke
    • pomoc w wyborze tkaniny, kroju ubrania, akcesoriów
    • współpraca z krawcem
    • obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie raportów sprzedaży, praca na programach typu: Trello, Asana

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży marek modowych premium
    • zainteresowanie klasyczną modą męską i damską
    • umiejętność zdjęcia miary z kobiety oraz z mężczyzny
    • umiejętność rozumienia i precyzowania potrzeb klienta
    • rzetelność, terminowość, precyzja
    • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • system motywacyjny
    • możliwości rozwoju oraz zdobycia dodatkowej wiedzy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.