Oferta pracy

Sprzedawca techniczny / Wsparcie działu serwisowego

NITREX METAL SP. Z O.O.O firmie

  • Jedności 48, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NITREX METAL SP. Z O.O.

Jedności 48

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

• obsługa administracyjna, tj. nadzór i kontrolowanie dokumentacji związanej z realizowanymi zadaniami

• monitorowanie kontraktów serwisowych: kontrolowanie aktualnych zleceń, koordynowanie procesów zawierania, utrzymywania i przedłużania kontraktów

• współpraca i wsparcie działu sprzedaży: rozmowy handlowe, raporty handlowe, konwersacje sprzedaży, materiały sprzedażowe (maile, listy, dyskusje na TEAMS). Silna wnikliwość sprzedażowa, skłonność do zimnych telefonów

• współpraca i wsparcie działu logistycznego

• aktualizacja danych w systemie

• otwartość na wyzwania i zaangażowanie

• dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Dodatkowo:

• przygotowywanie dokumentów niezbędnych do wyjazdów serwisowych (wypełnianie formularzy wizyt serwisowych dostarczanych przez klientów, korespondencja z klientem odnośnie wymaganych uprawnień, dokumentów i wyposażenia serwisantów na terenie zakładu klienta, organizacja zaświadczeń A1 związanych z wyjazdami służbowymi)

• współpraca z działem administracyjno-kadrowym oraz działem BHP firmy w zakresie uprawnień pracowników i zagadnień związanych z bezpieczeństwem pracy na ich stanowiskach

• wsparcie przy przygotowywaniu ofert na części zamienne oraz usługi serwisowe

• monitorowanie terminów - współpraca z działem customer support w zakresie oferowania usług serwisowych stałym klientom

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • osoba nastawiona na realizację celów, zaangażowana, doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie logistyczne

  • mile widziana znajomość drugiego języka (niemiecki/francuski)

Międzynarodowa firma Nitrex Metal Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, specjalizująca się w systemach do procesów obróbki cieplnej metali poszukuje pracownika na stanowisko: Sprzedawca techniczny.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy