Sprzedawca Terenowy - Doradca Klienta

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "EKODARPOL" O firmie

1‐25 000 zł brutto / mies.
  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Wiodący na rynku producent branży rolniczej i ogrodniczej poszukuje dystrybutorów i doradców rolnych.

Opis stanowiska:

  • sprzedaży produktów Firmy na powierzonym regionie,
  • współpraca z istniejącymi Klientami i pozyskiwanie nowych Klientów
  • doradztwo w zakresie upraw rolniczych i ogrodniczych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość branży rolnej,
  • doświadczenie w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • własny samochód osobowy,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • preferowana własna działalność gospodarcza (wymóg niekonieczny)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie kwotowe zależne od zaangażowania,
  • nieograniczone możliwości zarobkowe,
  • szkolenia, możliwość awansu,
  • stabilną pracę w prężnie działającej się Firmie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy