Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sprzedawca The Body Shop w CH Sadyba

Alshaya PolandO firmie

Alshaya Poland

Powsińska 31

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta;

  • Doradztwo w doborze produktów;

  • Obsługa kasy fiskalnej;

  • Dbałość o sklep zgodnie ze standardami marki;

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i otwartość w kontakcie z klientem;

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy;

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej;

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży kosmetycznej

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Szkolenia i możliwości rozwoju w ramach firmy;

  • Kartę zniżkową na zakupy do wszystkich naszych marek (The Body Shop, Victoria's Secret, MAC, Bath&Body Works);

  • Opiekę medyczną;

  • Kartę Multisport;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Health & Beauty mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my.

Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów:

Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works

Przewiń do profilu firmy