Oferta pracy

Sprzedawca

Fabryka Cukiernicza Kopernik S.A.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

  • Dbałość o ekspozycję produktów i estetyczny wygląd sklepu

  • Bieżące czynności związane z działalnością sklepu

Nasze wymagania

  • Dobra energia i pozytywne nastawienie do ludzi

  • Gotowość do pracy

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w Zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Rzetelne i terminowe wypłaty wynagrodzenia

  • Premie od osiąganych wyników

  • Stabilność zatrudnienia

  • Współpracę z dynamicznym zespołem oraz przyjemną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Historia Fabryki Cukierniczej Kopernik potwierdza, że ludzie byli i są najważniejszym kapitałem i sercem firmy. Od ponad 250 lat, dzięki nim została zachowana ciągłość i tradycyjne receptury wypieku Jedynych Prawdziwych, Toruńskich Pierników. Zapraszamy Cię do współtworzenia z nami naszej historii.

Praca u nas to nieustające wyzwania i szansa na dynamiczny rozwój własnych kompetencji.

Jesteśmy dynamicznym zespołem z masą pomysłów.

Dołącz do naszego kreatywnego zespołu.

Przewiń do profilu firmy