Logo Pracuj.pl

Sprzedawca

Olsen Fashion Sp. z o.o.O firmie

Olsen Fashion Sp. z o.o.

Stanisława Żółkiewskiego 15

Jakubskie Przedmieście

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta
  • tworzenie modowych stylizacji
  • budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższy standard obsługi
  • dbanie o estetyczny wygląd salonu
  • obsługa magazynu wewnętrznego (praca z towarem, przyjmowanie dostaw)

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i/lub w weekendy
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • miesięczny system premiowy
  • elastyczny czas pracy
  • pakiet medyczny
  • kartę Multisport
  • programy motywacyjne
  • modowy uniform z każdej nowej kolekcji
  • rabat pracowniczy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie do okularów

Uwielbiasz modę? Cenisz kontakt z ludźmi? Chcesz się rozwijać?

Jeśli 3 razy odpowiedziałaś/eś TAK, to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu i zostań sprzedawcą w salonie Olsen w Galerii Copernicus Toruń.

Nie ważny jest dla nas wiek, ważna jest dla nas Twoja pozytywna energia!

Założona w 1995 roku firma Olsen to międzynarodowe przedsiębiorstwo działające w branży mody i stylu życia, które inspiruje kobiety w ponad 20 krajach. Kochamy modę, żyjemy modą i nieustannie trzymamy rękę na pulsie bieżących trendów.

Sprzedawca, Stanisława Żółkiewskiego 15, Jakubskie Przedmieście, Toruń