Logo Pracuj.pl

Sprzedawca - ul. Młyńska

ALDI PolskaO firmie

  • Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

ALDI Polska

Młyńska 8

Polkowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów na sali sprzedaży oraz stanowiska kasowego.
  • Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie, wypiekanie pieczywa).
  • Kontrola jakości i świeżości produktów.

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Sumienność, rzetelność oraz chęć nauki.
  • Gotowość do pracy na zmiany i w weekendy.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pewne miejsce pracy – jesteśmy siódmą siecią sklepów na świecie pod względem sprzedaży.
  • Brak okresu próbnego – pierwszą umowę otrzymasz na rok, kolejną na czas nieokreślony.
  • Podwyżki stażowe – pierwszą dostaniesz już po roku pracy.
  • Kartę przedpłaconą z comiesięcznym zasileniem – wykorzystasz ją w sklepach ALDI.
  • Benefity dla Ciebie i Twojej rodziny – mamy prywatną opiekę medyczną już od 1 zł, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, pomoc psychologiczną.
  • Bonus finansowy – jeśli polecisz pracownika do ALDI.
  • Życzliwą atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • brak okresu próbnego

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Decyzja o współpracy

4

Wdrożenie

Dodatkowe informacje

Użycie męskiej formy gramatycznej przy nazywaniu osób lub funkcji w niniejszym ogłoszeniu nie oznacza różnicowania ze względu na płeć. Przedstawiciele wszystkich płci są traktowani równorzędnie.

ALDI to ponad 80 000 pracowników w Europie. Wspólnie budujemy najlepsze doświadczenia klientów i pracowników oraz nową wizję handlu. Od ponad 100 lat funkcjonujemy na rynku – nasza tradycja daje nam poczucie pewności i stabilności. Doceniamy naszych klientów, partnerów i współpracowników. To właśnie oni motywują nas, do tworzenia najwyższej jakości w każdym możliwym aspekcie – zarówno naszych produktów, jak i naszego środowiska pracy.

Napędzają nas ludzie, po prostu.

Sprzedawca - ul. Młyńska, Młyńska 8, Polkowice