Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Sprzedawca - ul. Moniuszki

    ALDI Polska

    3 4104 410 brutto / mies.
    • Wschowa

      Wschowa, lubuskie
    • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • pracownik fizyczny
    • Tryb wypłaty:miesięczna

    Twój zakres obowiązków

    • Obsługa klientów na sali sprzedaży oraz stanowiska kasowego.

    • Praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie, wypiekanie pieczywa).

    • Kontrola jakości i świeżości produktów.

    Nasze wymagania

    • Pozytywne nastawienie.

    • Dobra organizacja pracy.

    • Umiejętność pracy w zespole.

    • Sumienność, rzetelność oraz chęć nauki.

    • Gotowość do pracy na zmiany i w weekendy.

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

    To oferujemy

    • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.

    • Brak okresu próbnego.

    • Pierwsza umowa na rok, kolejna na czas nieokreślony.

    • Karta przedpłacona do sklepów ALDI.

    • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny.

    • Ubezpieczenie na życie.

    • Pakiet sportowy.

    • Przyjazna atmosfera pracy.

    • Podana kwota wynagrodzenia dla całego etatu.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • spotkania integracyjne

    • brak okresu próbnego

    Etapy rekrutacji
    1

    Przesłanie CV

    2

    Spotkanie rekrutacyjne

    3

    Decyzja o współpracy

    4

    Wdrożenie

    Dodatkowe informacje

    Użycie męskiej formy gramatycznej przy nazywaniu osób lub funkcji w niniejszym ogłoszeniu nie oznacza różnicowania ze względu na płeć. Przedstawiciele wszystkich płci są traktowani równorzędnie.

    ALDI Polska

    ALDI to ponad 80 000 pracowników w Europie. Wspólnie budujemy najlepsze doświadczenia klientów i pracowników oraz nową wizję handlu. Od ponad 100 lat funkcjonujemy na rynku – nasza tradycja daje nam poczucie pewności i stabilności. Doceniamy naszych klientów, partnerów i współpracowników. To właśnie oni motywują nas, do tworzenia najwyższej jakości w każdym możliwym aspekcie – zarówno naszych produktów, jak i naszego środowiska pracy.

    Napędzają nas ludzie, po prostu.

    Przewiń do profilu firmy