Sprzedawca Usług Zaawansowanych IT

ASTEK Polska

  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 27 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza merytoryczna rynku pod kątem sprzedaży usług zaawansowanych

  • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami

  • Rozwój sprzedaży usług zaawansowanych

  • Analiza potrzeb i wymagań klientów w celu zaproponowania najlepszych rozwiązań

  • Ścisła współpraca z Działem Dostarczania Usług

  • Monitorowanie działalności konkurencyjnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej techniczne - IT

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w roli sprzedawcy usług zaawansowanych, najlepiej w firmie technologicznej

  • Doświadczenia i wiedza pozwalające na techniczne zrozumienie aspektów usług oraz projektów IT

  • Znajomość nowoczesnych technologii IT

  • Zdolności interpersonalne, umiejętność budowy relacji z klientami

  • Płynna znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie do platformy streamingowej