Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca w Butiku Parfois

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 13.02.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PARFOIS to międzynarodowa marka modnych akcesoriów dla kobiet, która powstała w 1994 roku. Dzięki różnorodności produktów, innowacyjnemu konceptowi oraz szerokiej gamie dodatków prezentujących najwyższe trendy każdego sezonu, marka stała się światowym liderem w branży akcesoriów. Dziś PARFOIS posiada ponad 800 sklepów w ponad 60 krajach.

    W związku z dynamicznym rozwojem marki na polskim rynku poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wyzwanie:

    Stań się częścią dynamicznego zespołu
    w międzynarodowej, szybko rozwijającej się i odnoszącej sukcesy firmie.
    Jako sprzedawca masz możliwość zapewnić doskonałe wrażenia zakupowe i profesjonalną obsługę klienta.

    Jakie będą Twoje zadania:

    • Obsługa klienta i kasy fiskalnej
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Dbanie o wygląd i wystrój sklepu zgodną
      z naszą polityką Visual Merchandasingu
    • Uzupełnianie produktów na sklepie i kontrola stanu magazynu

    Co powinno Cię charakteryzować:

    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie
    • Pozytywne nastawienie
    • Pasja do mody

    Oferujemy:

    - Atrakcyjne, międzynarodowe środowisko pracy w którym można nawiązać kontakt z nowymi
    i inspirującymi ludźmi z całego świata
    - Możliwość rozwoju kariery zawodowej
    - Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
    - Prowizje od sprzedaży w zależności od wyników sklepu
    - Atrakcyjne rabaty dla pracowników i prezenty świąteczne
    - Pracę w przyjaznym, dynamicznym i pełnym pasji zespole
    - Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

    Poznaj nas: https://www.parfois.com/pl/firma/?id=563

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadesłanie aplikacji za pośrednictwem opcji Aplikuj.

    Prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"