Logo Pracuj.pl

Sprzedawca w Delikatesach Mięsnych

Firma Zyguła Spółka z o.o. sp.k.O firmie

  • Świebodzin
    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż wysokiej jakości towarów,
  • Dbanie o ekspozycję produktów oraz wizerunek Delikatesów,
  • Profesjonalna obsługa klienta,
  • Dbanie o dobre i długotrwałe relacje z klientem,
  • Udział w promocjach oraz wprowadzaniu nowości.

Nasze wymagania

  • Cenisz sobie kontakt z ludźmi oraz przyjazną atmosferę w pracy,
  • Masz w sobie dużo pozytywnej energii i inicjatywy,
  • Chcesz pracować w firmie, która dba i inwestuje w swoich pracowników,
  • Szukasz stabilnej pracy na lata,
  • Chcesz pracować w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia
  • Pracę w przyjaznym zespole,
  • Paczki okolicznościowe dla dzieci,
  • Benefity (również pieniężne) na Wielkanoc i Boże Narodzenie,
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Kasę pożyczkową i zapomogi bezzwrotne.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • paczki świąteczne

Firma Zyguła Spółka z o.o. sp.k.

Firma Zyguła, to firma z tradycjami. Działamy na rynku od ponad 30 lat. Zaczynaliśmy od małego przedsiębiorstwa rodzinnego, a w tej chwili obejmujemy swoim zasięgiem 4 województwa i posiadamy około 150 Delikatesów.

Nasza spójna wizja dalszego rozwoju opiera się przede wszystkim na zmotywowanym Zespole, który lubi swoja pracę oraz na przyjaznej atmosferze, w której nasi pracownicy mogą rozwijać swoje pomysły.

Sprzedawca w Delikatesach Mięsnych, Świebodzin