Oferta pracy

Sprzedawca w firmowym punkcie Würth Bauloc

Würth Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo techniczne w punkcie oraz aktywna sprzedaż klientom na terenie inwestycji budowlanej

  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji magazynowo-sprzedażowej

  • Optymalne planowanie stanów magazynowych i przyjęcia towaru

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję, porządek i estetykę punktu sprzedaży

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta lub doradztwie technicznym

  • Znajomość branży technicznej/budowlanej

  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne (mile widziane: budowlane, mechaniczne, elektryczne, elektrotechniczne)

  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat oraz stabilność zatrudnienia

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Możliwość pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego po zakończeniu inwestycji

  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy

  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne

  • W przypadku dużej odległości od miejsca zamieszkania możliwość skorzystania z mieszkania służbowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Würth Polska Sp. z o.o.

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 31 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 690 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 37 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Sklepy BAULOC® ulokowane na dużych inwestycjach budowlanych zajmują się sprzedażą asortymentu dotyczącego chemii budowlanej, chemii technicznej, techniki zamocowań, BHP, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, produktów p.poż. i innych.

Przewiń do profilu firmy