Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca w kwiaciarni

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy osoby do pracy w kwiaciarni na stanowisku:
    Sprzedawca
    Miejsce pracy: Tychy

    Obowiązki:

    • bezpośredni kontakt z klientem,
    • wykonywanie kompozycji z kwiatów żywych: bukiety okolicznościowe, wiązanki, wieńce pogrzebowe itp.,
    • dbałość o utrzymywanie należytego porządku na stanowisku pracy oraz o powierzony towar - kwiaty doniczkowe, cięte, przybranie, dekoracje.

    Wymagania:

    • umiejętność i wiedza z zakresu wykonywania bukietów i kompozycji z kwiatów żywych,
    • znajomość roślin i kwiatów oraz ich pielęgnowanie,
    • komunikatywność,
    • kreatywność,
    • umiejętności z zakresu sprzedaży (obsługa kasy fiskalnej, terminala) oraz obsługi klienta.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • elastyczny grafik,
    • dobrą atmosferę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Kontakt: tel. 576 159 338