Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sprzedawca w Magazynie Samoobsługowym

IKEA Retail, Szczecin

  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziele handlowe
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Białowieska 2

Gumieńce

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie klientom pełnej informacji o produktach IKEA,

  • dbanie o prawidłowy wygląd oraz funkcjonowanie magazynu,

  • dbanie o prawidłowe parametry sprzedażowe i logistyczne,

  • dbanie o zadowolenie klientów z wizyty na Twoim dziale,

  • wspólnie z liderami poszukiwanie praktycznych rozwiązań logistycznych,

  • praca w trybie zmianowym – w dni robocze, soboty i niedziele handlowe.

Nasze wymagania

  • masz gotowość do pracy fizycznej,

  • posiadasz dobrą organizację pracy,

  • lubisz pracę z ludźmi,

  • interesujesz się logistyką,

  • szukasz stabilnego zatrudnienia,

  • lubisz podejmować inicjatywę.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • kantynę pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 5 złotych,

  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

  • kartę Multisport,

  • punkty do wydania np. na kino, zakupy, restaurację, wycieczki,

  • kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,

  • dodatkowe dni wolne urlopu tacierzyńskiego z okazji narodzin dziecka,

  • premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

  • prywatny plan emerytalny,

  • indywidualne ubezpieczenie na życie,

  • kredyt 0% na zakupy w IKEA.

Jesteśmy IKEA i od ponad 75 lat mamy wpływ na to, jak miliony ludzi urządzają swoje domy na całym świecie! Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Wspólnie z Tobą chcemy tworzyć lepsze codzienne życie dla wielu ludzi – nie tylko to, które toczy się w ich domach.

Przewiń do profilu firmy

Praca w IKEA to nie tylko nasze codzienne zadania – a Ciebie nie określa tylko to, co masz w swoim CV! Dla nas to, kim jesteś i jakimi wartościami kierujesz się na co dzień, znaczy więcej od Twojego dotychczasowego doświadczenia.