Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca w niebanalnym sklepie górsko-outdoorowym

Sklep Górski TaternikO firmie

  • Gołębia 5, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Sklep Górski Taternik

Gołębia 5

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów zgodnie z naszymi standardami - profesjonalnie, ale bez zbędnej sztywności :)

  • dbanie o ekspozycję i utrzymywanie porządku w sklepie

  • bieżąca obsługa sklepu

Nasze wymagania

  • Twoje hobby jest związane z szeroko pojętym outdoorem, wspinaczką, górami, może konkretną dyscypliną sportową? (to jest konieczna konieczność)masz w sobie “to coś”, co permanentnie wykrzywia Ci usta w zaraźliwy uśmiech

  • lubisz zanurzyć się w dość zwariowanej atmosferze pracy, ale nie przeszkadza Ci to w sumiennym wykonywaniu obowiązków

  • zamiast udawać, że nie widzisz, że coś jest do zrobienia, rozglądasz się, czy może coś jeszcze dla Ciebie zostało

  • szukasz zatrudnienia na stałe i chcesz zostać w branży outdoor na dłużej

  • potrafisz porozumiewać się w języku angielskim

  • nie zjadasz w tajemnicy wszystkich zdobycznych pączków, tylko dzielisz się z resztą ekipy

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze Klienta i sprzedaży

  • wiedza o produktach z naszej branży (wystarczy ta praktyczna)

  • znajomość systemów magazynowo-sprzedażowych typu Subiekt

To oferujemy

  • pracę w świetnej atmosferze i okazjonalne pączki od klientów

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat lub ¾ etatu (umowa o pracę lub umowa zlecenie, możesz studiować, ale nie musisz)

  • pięciodniowy tydzień pracy z pracującymi sobotami

  • szkolenia produktowe oraz w zakresie sprzedaży i obsługi Klienta

  • pakiet sportowy w atrakcyjnej cenie

  • niejeden ekspres z dobrą kawą

  • bezpłatny pakiet medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Sklep Górski Taternik - jeden z najbardziej kolorowych punktów na mapie poznańskiego Starego Rynku.

Przewiń do profilu firmy