Sprzedawca w salonach eobuwie.pl

eobuwie.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta - doradca wizerunkowy Klienta,

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientem,

  • Pomoc przy sprzedaży w sklepie,

  • Pomoc w obsłudze tabletów oraz skanerów esize.me,

  • Dbaniem o dobry wizerunek marki,

  • Dbanie o ekspozycję towaru i wygląd sklepu.

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista i nastawienie na Klienta,

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji,

  • Nastawienie na osiąganie celów i wyników,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność do pracy w czasie funkcjonowania sklepu (system zmianowy i weekendy) i elastyczności,

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta (dodatkowy atut).

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne systemy premiowe,

  • Możliwość zatrudnienia na pełny i niepełny etat na umowę o pracę lub zlecenie);

  • Elastyczny czas pracy - grafik dostosowany do Twojej dyspozycyjności,

  • Stabilne warunki zatrudnienia - brak okresu próbnego,

  • Dwa razy w roku dofinansowanie 300 złotych do zakupu obuwia w naszym sklepie,

  • Rabaty na produkty dostępne w sklepie eobuwie.pl, modivo.pl oraz CCC,

  • Pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do pakietu Multisport oraz prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia,

  • Program poleceń dla pracowników - 1500 zł za polecenie do pracy znajomego,

  • Perspektywy rozwoju zawodowego (awanse pionowe i poziome).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przyjazna atmosfera

eobuwie.pl

MODIVO S.A. - jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych graczy rynku e-commerce w Polsce, który swoim innowacyjnym omnichannel’owym podejściem podbija kolejne międzynarodowe rynki. 19 krajów, 140 000 produktów, ponad 500 marek oraz 7 brandów własnych na wyłączność.

Jesteśmy firmą technologiczną, dlatego głównym priorytetem na najbliższe lata jest dla nas istotne powiększenie zespołu software development – jednego z kluczowych ogniw całego biznesu.

Rozwijamy nasze własne produkty, więc duża decyzyjność, wpływ na projekt oraz produkt są u nas na porządku dziennym. Robimy rzeczy absolutnie nieprzeciętne, dlatego też poszukujemy osoby otwartej i ambitnej, która swoją motywacją i proaktywnością zasili zespół.

Może to właśnie Ty? 😉

Przewiń do profilu firmy