Ta oferta pracy jest nieaktualna od 142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca w salonie AB FOTO

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AB FOTO Sp. z o.o.

    Sieć salonów fotograficznych na terenie Polski,  specjalizująca się w sprzedaży usług i sprzętu fotograficznego oraz rozwijająca sprzedaż telefonów i akcesoriów GSM.

    AB FOTO zatrudni doświadczonego SPRZEDAWCĘ salonie.

    Dystrybutor marek

    Huawey, SONY, LG, Motorola, Microsoft, iPhone, JBL, Canon, Nikon , Panasonic, Olympus, FujiFilm , Sigma, Hama , Vanguard

    Miejsce pracy: Lublin

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż smartfonów, laptopów, komputerów, akcesoriów GSM
    • Obsługa klienta w zakresie zakupów ratalnych i ubezpieczenia sprzętu
    • Sprzedaż usług fotograficznych
    • Wykonywanie zdjęć do dokumentów
    • Sprzedaż sprzętu fotograficznego i optycznego
    • Dbanie o czystość i porządek w salonie
    • Ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy
    • Współpraca z centralą firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Doświadczenie w handlu
    • Komunikatywność
    • Bardzo duża aktywność w dążeniu do wyznaczonego celu
    • Znajomość sprzętu fotograficznego w stopniu podstawowym
    • Dyspozycyjność
    • Umiejętność pracy w zespole  i dobra organizacja pracy
    • Znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
    • Pracę w zgranym zespole
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Stałe wynagrodzenie plus premia
    • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia na ciekawym stanowisku

    Nasze salony:

    • Białystok - Alfa Centrum Białystok
    • Bielsko Biała - Galeria Sfera
    • Bydgoszcz - Galeria Zielone Arkady
    • Gdańsk - Galeria Madison
    • Katowice - Silesia City Center
    • Kraków - Bonarka City Center
    • Lublin - CH Felicity
    • Łódź - CH Manufaktura
    • Olsztyn - Aura Centrum Olsztyn
    • Poznań - Stary Browar
    • Poznań - CH Posnania
    • Rzeszów - Galeria Millenium Hall
    • Rzeszów - Galeria Rzeszów
    • Szczecin - CH Galaxy
    • Toruń - Galeria Copernicus
    • Toruń - CH Bielawy
    • Warszawa - Galeria  Mokotów
    • Warszawa - Atrium Promenada
    • Wrocław - Magnolia-Park
    • Wrocław - Pasaż Grunwaldzki

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania poniżej.

    W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 233, poz. 883)"

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AB FOTO SP. Z O.O.  z siedzibą w Warszawie.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AB FOTO SP. Z O .O. z siedzibą w WARSZAWIE, Aleje Jerozolimskie 176 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez AB FOTO SP. Z O .O. z siedzibą wWARSZAWIE, Aleje Jerozolimskie 176 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]

    Proces rekrutacyjny

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

    AB FOTO Sp. z o.o. z siedzibą Aleje Jerozolimskie 176, 02-486 Warszawa.

    1. Dane przetwarzane są wyłącznie w celach rekrutacyjnych.
    2. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.
    3. Podanie danych osobowych w zakresie szerszym niż wynikającym z powołanego aktu prawnego jest dobrowolne i opiera się o wyrażoną zgodę.
    4. We wszystkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych może Pani/Pan skontaktować się z administratorem lub Inspektorem Danych Osobowych - pisemnie na wskazany powyżej adres korespondencyjny lub mailowo na adres: [email protected]Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.