Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sprzedawca w salonie Adidas

Adrenaline.pl

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozpoznawanie potrzeb Klientów i proponowanie dostosowanych produktów

  • Dzielenie się fachową wiedzą na temat najnowszych kolekcji

  • Dbanie o porządek na sali sprzedaży i właściwą prezentację produktów

Nasze wymagania

  • doświadczenie i profesjonalizm w obsłudze klienta

  • zainteresowanie branżą sportową i/lub aktywność sportowa

  • Twój optymizm, zaangażowanie i chęć rozwoju

  • dyspozycyjność - pracujemy także w weekendy i elastyczność - dajemy możliwość dostosowania godzin pracy

  • jesteśmy otwarci także na kandydatów z orzeczeniem o niepełnosprawności

To oferujemy

  • niezbędną wiedzę na start z zakresu technik sprzedaży, obsługi Klienta oraz produktów i technologii Adidas

  • umowę o pracę na pełen etat, stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od Twojego zaangażowania i osiąganych wyników

  • jako wizytówka naszej firmy i marki Adidas otrzymasz zestaw odzieży firmowej

  • pakiet benefitów pracowniczych: karta sportowa, zniżki na nasze produkty, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

adrenaline.pl to nie tylko sieć sklepów sportowych, to społeczność oparta na wspólnym zainteresowaniu sportową pasją i ciągłym kontakcie z drugim człowiekiem. Osoby, które tworzą #teamadrenaline_pl, to entuzjastyczni, aktywni i nieustannie dążący do rozwoju ludzie. Zgrany zespół pozwala nam umacniać się na pozycji lidera sprzedaży wśród sklepów sportowych w Polsce i optymistycznie patrzeć na rozwój w przyszłości.

Przewiń do profilu firmy