Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca w Salonie Apple Premium Reseller

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Wyobraź sobie, że pracujesz u lidera w branży nowych technologii, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Otrzymujesz najnowocześniejsze narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie, a co najważniejsze nieustająco się rozwijasz. Każdego dnia spotykasz sympatycznych ludzi i robisz to, co Cię pasjonuje a po pracy korzystasz z atrakcyjnego pakietu socjalnego.

    Prawda, że brzmi wspaniale?

    To wszystko możesz mieć, rozpoczynając pracę w salonie iDream Apple Premium Reseller.

    Poszukujemy osoby  pogodnej, kreatywnej  i godnej zaufania, której bliski jest

    świat urządzeń marki Apple.

    Stanowisko pracy, którego utworzenie związane jest z dynamicznym rozwojem marki iDream i potrzebą najwyższych standardów działania, może być Twoje!

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż produktów Apple i doradztwo
    • Sprzedaż akcesoriów i usług
    • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
    • Uczestnictwo w szkoleniach
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

    Oczekujemy:

    • Umiejętności nawiązywania kontaktu z klientem
    • Zaangażowania i silnej orientacji na cel
    • Zainteresowania nowoczesnymi technologiami (Apple)
    • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Chęci rozwoju
    • Dyspozycyjności
    • Znajomości produktów Apple
    • Znajomości systemu iOS
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B bedzie atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży
    • Możliwość rozwoju i uczestniczenia w systemie szkoleń
    • Dostęp do najnowszych technologii
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Preferujemy oferty z referencjami.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV  niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.”