Ta oferta pracy jest nieaktualna od 206 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca w salonie fotograficznym

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AB FOTO Sp. z o.o.

    Sieć salonów fotograficznych na terenie Polski,  specjalizująca się w sprzedaży usług i sprzętu fotograficznego oraz rozwijająca sprzedaż telefonów i akcesoriów GSM.

    Dystrybutor marek

    Nikon, FujiFilm, Canon, Panasonic, Olympus, Sigma,  iPhone, Huawei, Sony, JBL i wielu innych.

    Miejsce pracy: Kielce

    Zakres obowiązków :

    • Sprzedaż sprzętu fotograficznego i optycznego.
    • Sprzedaż usług fotograficznych.
    • Wykonywanie zdjęć do dokumentów
    • Sprzedaż smartfonów.
    • Sprzedaż akcesoriów fotograficznych i GSM
    • Obsługa klienta w zakresie zakupów ratalnych i ubezpieczenia sprzętu
    • Dbanie  o porządek
    • Ekspozycja towarów

    Wymagania :

    • Wykształcenie min. średnie
    • Znajomość sprzętu fotograficznego w stopniu podstawowym
    • Doświadczenie w handlu
    • Komunikatywność
    • Bardzo duża aktywność w dążeniu do obranego celu.
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy :

    • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
    • Pracę w zgranym i przebojowym zespole
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia na ciekawym stanowisku

    Nasze salony :

    • Białystok  Alfa Centrum Białystok
    • Bielsko Biała  Galeria Sfera
    • Bydgoszcz  Galeria Zielone Arkady
    • Gdańsk  Galeria Madison
    • Katowice  Silesia City Center
    • Kraków  Bonarka City Center
    • Lublin  CH Felicity
    • Łódź  CH Manufaktura
    • Olsztyn  Aura Centrum Olsztyn
    • Poznań  Stary Browar
    • Poznań  CH Posnania
    • Rzeszów Galeria Millenium Hall
    • Rzeszów  Galeria Rzeszów
    • Szczecin  CH Galaxy
    • Toruń  Galeria Copernicus
    • Toruń  CH  Bielawy
    • Warszawa  Galeria  Mokotów
    • Warszawa  Atrium Promenada
    • Wrocław  Magnolia-Park
    • Wrocław  Pasaż Grunwaldzki

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania poniżej.

    W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 233, poz. 883)"