Oferta pracy

Sprzedawca w salonie

CARRY Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Interesuje Ciebie praca w handlu? Doskonale!

CARRY Sp. z o.o. to marka polska, w branży odzieżowej. Posiadamy salony sprzedaży w całym kraju.

Weź udział w rekrutacji na stanowisko:

Co możemy Tobie zaoferować?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy oraz wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • godziny pracy zgodne z ustalonym grafikiem
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy
  • zdobycie doświadczenia w handlu i nowych umiejętności
  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • wdrożenie oraz wsparcie ze strony zespołu

Czego od Ciebie wymagamy?

  • ukończonej szkoły (minimum średniej)
  • znajomości obsługi komputera
  • chęci do pracy i zaangażowania
  • dyspozycyjności
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Jakie będziesz miał zadania?

  • czynna sprzedaż i obsługa klienta
  • dbanie o wygląd i wystrój salonu
  • ekspozycja tworu zgodnie ze standardami firmy
  • obsługa kasy fiskalnej
Jeśli spodobała się Tobie oferta - nie czekaj. Wypełnij formularz rekrutacyjny :)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy