Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca w salonie stacjonarnym

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-03
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    House Studio to prestiżowy salon sprzedaży takich marek jak OknoPlus, Fakro, Parmax, Anwis.

    Co roku zdobywamy liczne wyróżnienia i nagrody i plasujemy się w czołówce sprzedaży
    wśród salonów firmowych wspomnianych marek.

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • sprzedaż stolarki okiennej i drzwiowej oraz przesłon okiennych
    • sporządzanie ofert
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    • doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów i usług
    • fakturowanie zleceń

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • doświadczenie w handlu/sprzedaży bezpośredniej
    • mile widziane doświadczenie z branży stolarki otworowej
    • zaangażowanie, samodzielność i kreatywność
    • łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmowy z klientem
    • obsługa pakietów MS Office. Mile widziana znajomość programów takich jak: WH Okna, Alicad, Stolcad, Symfonia
    • kultura osobista i nienaganny wygląd

    Co oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
    • niezbędna narzędzia pracy (telefon i komputer)
    • szkolenia produktowe
    • praca w młodym, kilkuosobowym zespole
    • wynagrodzenie: 2500-5000 zł
    • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
    • umowa o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.