Oferta pracy

Sprzedawca w salonie

CARRY Sp. z o.o.O firmie

  • Swadzim (pow. poznański)

    Swadzim (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • czynna sprzedaż i obsługa klienta

  • dbanie o wygląd i wystrój salonu

  • ekspozycja tworu zgodnie ze standardami firmy

  • obsługa kasy fiskalnej

Nasze wymagania

  • ukończona szkoła (minimum średnia)

  • znajomość obsługi komputera

  • chęć do pracy i zaangażowania

  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • system premiowy oraz wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • godziny pracy zgodne z ustalonym grafikiem

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy

  • zdobycie doświadczenia w handlu i nowych umiejętności

  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze

  • wdrożenie oraz wsparcie ze strony zespołu

CARRY Sp. z o.o.

CARRY Sp. z o.o. to marka polska, w branży odzieżowej. Posiadamy salony sprzedaży w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy