Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca w sklepie

MARKOVVY sp. z o.o.

3 9006 200 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:11:00 - 19:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

skwer Kościuszki 10

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta w salonie,

  • Udzielanie kompleksowych informacji o produktach,

  • Sprzedaż komplementarną

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z Klientem

  • Dbałość o ekspozycję

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w segmencie premium)

  • Znajomość języka angielskim

  • Dobra organizacja pracy, sumienność, uczciwość

  • Umiejetność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

  • Szkolenia podnoszące i uzupełniające kwalifikacje

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

O nas

Właściciel sieci salonów z luksusowym wyposażeniem wnętrz oraz porcelany stołowej. Dystrybutor marek premium takich jak Villeroy & Boch, Lladro, Robbe & Berking będących firmami o bogatej historii oraz doskonałej jakości produktów. Poszukuje na stanowisko sprzedawcy osoby komunikatywnej, potrafiącej bezproblemowo nawiązywać i utrzymywać stały kontakty z klientam.

Zachęcamy do aplikacji kandydatów z doświadczeniem w sprzedaży marek premium.