Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca w sklepie medycznym

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Hurtownia farmaceutyczna „Cezal Śląski” posiadająca sieć sklepów medycznych na terenie województwa śląskiego w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

    SPRZEDAWCĘ W SKLEPIE MEDYCZNYM
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Zakres obowiązków:

    • profesjonalna obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi standardami
    • prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością sklepu
    • zapewnienie dostępności towarów
    • realizacja planów sprzedażowych

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie medyczne (np. technik fizjoterapii, technik farmacji )
    • mile widziane uprawnienia realizatora środków NFZ
    • mile widziana znajomość branży sprzętu medycznego
    • komunikatywność
    • umiejętność obsługi komputera oraz kasy fiskalnej
    • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

    Zapewniamy:

    • pracę w dużej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • stałe zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
    • szkolenia zawodowe oraz możliwości rozwoju w ramach dużej organizacji,
    • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty Multisport
    • dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: www.specjalfinanse.pl
    • wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

    Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami oraz zapewniamy pełną dyskrecję.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"