Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca w sklepie medycznym

  • Bielsko-Biała, Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 11.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Cezal Śląski O/Katowice zatrudni:

    SPRZEDAWCĘ W SKLEPIE MEDYCZNYM w Bielsku Białej

    Zakres obowiązków:

    • sprzedaż asortymentu medycznego
    • doradztwo klientom przy wyborze sprzętu, środków i materiałów medycznych
    • składanie zamówień na art. medyczne
    • realizacja wniosków do NFZ

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie (np. technik fizjoterapii, technik farmacji)
    • mile widziane uprawnienia realizatora środków NFZ
    • mile widziana znajomość branży sprzętu medycznego
    • komunikatywność- umiejętność obsługi komputera oraz kasy fiskalnej
    • czynne prawo jazdy kat. b

    Zapewniamy:

    • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
    • bardzo dobre warunki zatrudnienia i płacy
    • szkolenia zawodowe

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

    Jednocześnie informujemy, iż spotkamy się z wybranymi osobami.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"