Ta oferta pracy jest nieaktualna od 135 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca w sklepie medycznym dla diabetyków

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Diabpol Sp. z o.o.

    Diabetyk24 to istniejący od 2010 sklep internetowy. Od samego początku rozwijamy się dynamicznie, z roku na rok powiększając liczbę klientów, transakcji oraz poprawiając wszystkie możliwe parametry biznesowe.

    W 2012 otworzyliśmy nasz pierwszy sklep stacjonarny. Mniej więcej rok temu podjęliśmy decyzję o rozbudowie sieci sklepów stacjonarnych, którą planujemy rozwijać nie mniej dynamicznie niż nasz sklep internetowy. Teraz masz szansę stać się częścią tej historii!

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: Wola/2018/1

    Jeśli chciałbyś / chciałabyś dołączyć do naszej drużyny, by razem z nami realizować naszą misję zmieniania życia osób chorych na cukrzycę na lepsze, to właśnie masz szansę!

    O co chodzi?
    Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Sprzedawca medyczny

    Dlaczego polubisz tę pracę?

    • Jesteśmy młodym, zgranym zespołem.
    • Firma rozwija się dynamicznie i z roku na rok znacząco rośnie.
    • Będziesz brać udział w jednym z bardziej ambitnych projektów w branży diabetologicznej w Polsce.
    • Każdego dnia będziesz pomagać osobom chorym na cukrzycę.
    • Powiększysz swoją wiedzę o zagadnieniach związanych z tą chorobą.
    • Od pierwszego dnia będziesz pracować w oparciu o umowę o pracę.
    • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.

    Na czym polega ta praca?

    Poszukujemy pasjonata, który rozpocznie pracę w naszym sklepie na ulicy Wolskiej 50a.

    Jej obowiązki będą polegały na:

    • obsłudze klientów,
    • udzielaniu informacji o produktach,
    • wystawianiu dokumentów sprzedażowych,
    • dbaniu o prawidłowe zatowarowanie sklepu,
    • słowem: chodzi o prowadzenie sklepu od A do Z.

    Czego oczekujemy od kandydatów na to stanowisko?

    • Profesjonalnego podejścia do obowiązków.
    • Samodzielności w wykonywaniu pracy.
    • Gotowości uczenia się nowych rzeczy.
    • Zaraźliwego uśmiechu.
    • Umiejętności obsługi komputera i Internetu.
    • Wykształcenia wymaganego przez prezesa NFZ, innymi słowy rozpoczniemy współpracę z:
      a) fizjoterapeutą,
      b) magistrem farmacji,
      c) technikiem farmacji,
      d) osobą z wykształceniem co najmniej średnim i kursem z towaroznawstwa medycznego,
      e) technikiem ortopedą,
      f) lekarzem,
      g) pielęgniarką.
    • Mile widziana będzie też znajomość zagadnień związanych z cukrzycą.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.