Sprzedawca w sklepie medycznym

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-07-19
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-08-18)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem obecnie spółka FK Pollena Ewa SA, należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

    Nr referencyjny: GT/PE/S/05/18

    Miejsce pracy: Łódź

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • profesjonalna obsługa klientów
    • doradztwo medyczne
    • sprzedaż materiałów medycznych i wyrobów refundowanych
    • wystawianie dokumentów handlowych
    • realizację planów sprzedaży
    • dbałość o wizerunek sklepu

    PROFIL PRACOWNIKA

    • wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta, technik farmacji, magister farmacji, lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.09r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych
    • doświadczenie w rozliczaniu refundacji na środki pomocnicze i ortopedię
    • uprawnienia do wydawania ortopedii na refundację
    • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
    • doświadczenie w obsłudze klienta bezpośredniego
    • komunikatywność, otwartość
    • samodzielność, odpowiedzialność
    • posiadanie prawa jazdy kat. B

    OFERTA

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
    • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA oraz współadministratorów danych osobowych czyli podmioty wchodzące w skład Grupy TZMO, wymienione na stronie www.tzmo-global.com/RODO, moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA oraz współadministratorów danych osobowych czyli podmioty wchodzące w skład Grupy TZMO, wymienione na stronie www.tzmo-global.com/RODO, moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Pani/Pana wizerunek, zainteresowania). Jeżeli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Pani/Panu prosimy o nie umieszczanie ich w dokumentach aplikacyjnych.

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.tzmo-global.com

    Administratorem danych jest firma Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA z siedzibą ul. Żółkiewskiego 20/26 w Toruniu. Współadministratorami danych osobowych są podmioty wchodzące w skład Grupy TZMO, wymienione na stronie www.tzmo-global.com/RODO. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych np. zdjęcia jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziła/ł Pani/Pan zgodę) do innego administratora danych. Ma także Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Prawa te może Pani/Pan realizować poprzez wysłanie wiadomości na adres: iod@tzmo.com.pl.

    Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od momentu przesłania aplikacji i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziła/ił Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat od momentu przesłania aplikacji.

    Kontakt do Inspektora Ochrony Danych:

    Jan Stemposz, nr tel. 56 612 3264, iod@tzmo.com.pl