Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca w Sklepie Motoryzacyjnym

  • Płock, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kim jesteśmy?

Od ponad 40 lat NORAUTO zajmuje się naprawą oraz obsługą samochodów osobowych. Norauto jest liderem międzynarodowej grupy motoryzacyjnej Mobivia, skupiającej 15 różnych marek motoryzacyjnych działających w 12 krajach świata i zatrudniającej ponad 11 000 pracowników.

W Polsce NORAUTO:

  • zatrudnia 650 pracowników;
  • posiada 39 centrów samochodowych (serwis samochodowy i sklep);
  • obsługuje wszystkie marki samochodów osobowych;
  • wykonuje większość usług związanych z przeglądem bądź naprawą pojazdów osobowych;
  • oferuje klientom szeroką gamę produktów motoryzacyjnych
    - więcej informacji na: www.norauto.pl
Kogo poszukujemy?
SPRZEDAWCA W SKLEPIE MOTORYZACYJNYM

Miejsce pracy: Płock
Nr ref. S/709

Jakie zadania wiążą się z tym stanowiskiem?

  • Obsługa klientów serwisujących samochody na Stacji Obsługi;
  • Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych na powierzchni samoobsługowej.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę i stabilizację;
  • Pewność zatrudnienia;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Przełożonego, który jest blisko swych pracowników;
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, abonament sportowy, świadczenia z Funduszu Socjalnego);
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Indywidualnie dopasowane szkolenia.

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Wykształcenia średniego;
  • Doświadczenia w pracy w handlu;
  • Zainteresowania motoryzacją;
  • Chęci i umiejętności nawiązania kontaktu z klientem;
  • Energii w działaniu;
  • Dyspozycyjności (praca zmianowa oraz weekendowa).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila za pomocą przycisku:

Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty, pozostałym kandydatom dziękujemy za zainteresowanie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NORAUTO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Jubilerska 10 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się