Sprzedawca w Sklepie Salomon

  • Piaseczno, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.03.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 20.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Amer Sports (www.amersports.com) jest wiodącym światowym producentem sprzętu sportowego globalnie rozpoznawalnych marek takich, jak: Salomon, Wilson, Precor, Atomic, Suunto, Mavic czy ArcTeryx. Wszystkie firmy wchodzące w skład grupy Amer Sports tworzą i rozwijają zaawansowane technologicznie produkty, pomagające osobom aktywnie uprawiającym sport w osiąganiu lepszych rezultatów

    Masz zamiłowanie do sportu? Jesteś w stanie zaimponować naszym klientom swoimi doskonałymi umiejętnościami sprzedaży? Szukasz nowych wyzwań?

    Jeśli to Ty, dołącz do nas

    w sklepie Designer Outlet Warszawa w Piasecznie

    Miejsce pracy: Piaseczno

    Szukamy kandydatów zarówno w pełnym jak i w niepełnym wymiarze czasu pracy.

    OPIS STANOWISKA:

    • Zapewnianie bardzo dobrej obsługi klienta
    • Aktywną sprzedaż produktów sportowych marki Salomon i Atomic
    • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru w oparciu o zasady VM

    OCZEKIWANIA:

    • Doświadczenie w handlu, najlepiej w branży sportowej
    • Wykształcenie średnie
    • Gotowość do pracy w weekendy
    • Zamiłowanie do sportu
    • Znajomość sprzętu narciarskiego oraz języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • Interesującą oraz pełną wyzwań pracę
    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – 3300 PLN brutto + premie
    • Możliwość rozwoju w renomowanej firmie
    • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym i dynamicznym zespole
    • Dofinansowanie do Karty Multisport