Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca w sklepie Skechers w Galerii Handlowej

SAVIO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:prowizja

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta według standardów firmy

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Realizowania celów sprzedażowych

  • Dbałość o estetyczny wygląd i wizerunek sklepu

  • Realizacja wyznaczonych zadań operacyjnych

  • Zaangażowanie w akcje promocyjne i marketingowe

  • Obsługa kasy fiskalnej.

Nasze wymagania

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Zaangażowanie

  • Rzetelność i uczciwość

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (najlepiej w branży obuwniczej lub sportowej)

To oferujemy

  • Uczciwe i przejrzyste warunki współpracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie

  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • Przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

Nasza firma już od 20 lat działa aktywnie w branży produkcyjnej i retail.

Z sukcesem produkujemy w Azji i w Afryce odzież sportową i outdoor dla wielu znanych marek światowych.

Nasza działalność jest związana z dystrybucją jak również z branżą retail w sferze sportu i fashion. Stale rozwijamy nasze sklepy mono i multibrandowe, poszerzając ofertę o nowe topowe marki dla naszych klientów.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, szeroki asortyment i atrakcyjną ofertę handlową.

W naszej ofercie znajdziesz takie marki jak Guess, Lacoste, Gant, Calvin Klein, Napapijri, Polo by Ralph Lauren, Pinko, Brasileras , Converse, Sparco, Skechers, Under Armour, Trangoworld,Vans, i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy