Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca w sklepie stacjonarnym i internetowym

Smacza JamaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy utalentowanych sprzedawców do sklepu, także internetowego.

Smacza Jama sklep z kawą, herbatą, słodyczami, koszami upominkowymi i ekskluzywnym alkoholem, zatrudni osoby do obsługi klientów.

Praca w sklepie stacjonarnym oraz przy obsłudze sklepu internetowego (kontaktach z klientami, aktualizowaniu opisów produktów).

Nasze wymagania

  • talent sprzedażowy

  • chęć do poszerzenia swojej wiedzy nt. oferowanego asortymentu

  • osoba miła, ugodowa, otwarta na nowe wyzwania

  • systematyczność, uczciwość i punktualność

To oferujemy

  • ciekawą pracę w młodym zespole

  • dużo wyzwań, chaosu do okiełznania

  • szkolenia produktowe

  • lekką dawkę stresu i nieporozumień

  • rozsądne zarobki

  • drobne codzienne umilacze życia