Oferta pracy

Sprzedawca w sklepie stacjonarnym Mango

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Aleja Jana Pawła II 30

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów i obsługa klienta w sklepie

  • Przygotowanie towaru do sprzedaży

  • Dbanie o ekspozycję produktów i wygląd sklepu

  • Realizacja innych działań związanych z funkcjonowaniem salonu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Masz dar przekonywania i lubisz rozmawiać z ludźmi

  • Jesteś uprzejmy i pozytywnie nastawiony

  • Chcesz, żebyśmy nauczyli Cię jak skutecznie sprzedawać

  • Szukasz pracy na pół etatu

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

To oferujemy

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i comiesięcznej premii zależnej od wyników

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca na cały etat

  • Szkolenia i rozwój

  • Samodzielność w działaniu

  • Atrakcyjne rabaty pracownicze

  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Studio Moderna i posiadamy oddziały w 21 państwach Europy środkowo-wschodniej. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla gospodarstw domowych m.in. marek Dormeo, Delimano, Nutribullet, Rovus, Walkmaxx, Wellneo, czy Mango.

Przewiń do profilu firmy