Logo Pracuj.pl

Sprzedawca w sklepie z naturalnymi produktami

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna DuvalO firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Duval

Królowej Jadwigi 104

Zwierzyniec

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów w sklepie oferującym zdrowe naturalne produkty
  • Przyjmowanie towaru i opieka nad ekspozycją oferowanych produktów w sklepie
  • Dbanie i nadzór nad czystością sklepu
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych ze zdrowym żywieniem, dietetyką
  • Miła aparycja i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z klientami, współtworzenie miłej atmosfery w pracy
  • Zaangażowanie w pracę
  • Znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracę w miłej atmosferze, nowopowstającego zespołu pracowników
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

„ZDROWYBÓR” – to sklep powstały z pasji i potrzeby promowania zdrowego stylu życia przez jego właścicielkę.

Sprzedawca w sklepie z naturalnymi produktami, Królowej Jadwigi 104, Zwierzyniec, Kraków