Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca w Sklepie Zoologicznym

ZOO ALIGATORO firmie

  • Drużbickiego 2, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZOO ALIGATOR

Drużbickiego 2

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • aktywne doradzanie klientom i pomoc w zakupach

  • pogłębianie wiedzy dotyczącej każdej dziedziny zoologii i dzielenie się nią z klientami

  • dbałość o ekspozycję towaru i wizerunek sklepu

  • przyjęcie i przygotowanie towaru do sprzedaży

  • opieka nad rybami i zwierzętami w sklepie

  • obsługa komputera i kasy fiskalnej

Nasze wymagania

- znajomość branży zoologicznej i doświadczenie w pracy w sklepie zoologicznym

- łatwość nawiązywania kontaktu z klientem

- zaangażowanie w wykonywaną pracę i pozytywna energia

- chęć nawiązania trwałej współpracy

- akceptacja pracy w systemie zmianowym, pracy w niektóre soboty i niedziele handlowe

WAŻNE:

Aby wziąć udział w procesie aplikacji odpowiedz na pytanie: Dlaczego szukasz pracy w sklepie zoologicznym ?

CV bez odpowiedzi na pytanie nie będą rozpatrywane.

To oferujemy

  • możliwość połączenia pracy z pasją i rozwijanie swoich zainteresowań

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne rabaty pracownicze

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • pracę wg miesiąc wcześniej ustalonego grafiku

  • pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze

  • atrakcyjny system premiowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Zoo Aligator to sieć sklepów zoologicznych zlokalizowanych w centrach handlowych , w których stawiamy na obsługę klienta na najwyższym poziomie oraz na troskę o zdrowe i szczęśliwe życie ich pupili.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli masz doświadczenie w pracy w sklepie zoologicznym, interesujesz się akwarystyką, posiadasz wiedzę o psach, kotach i gryzoniach

To praca dla Ciebie