Logo Pracuj.pl

Sprzedawca w Sklepie Zoologicznym

ZOO ALIGATORO firmie

ZOO ALIGATOR

Drużbickiego 2

Stare Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywne doradzanie klientom i pomoc w zakupach
  • pogłębianie wiedzy dotyczącej każdej dziedziny zoologii i dzielenie się nią z klientami
  • dbałość o ekspozycję towaru i wizerunek sklepu
  • przyjęcie i przygotowanie towaru do sprzedaży
  • opieka nad rybami i zwierzętami w sklepie
  • obsługa komputera i kasy fiskalnej

Nasze wymagania

- wiedza na temat ryb i zwierząt domowych dotycząca ich żywienia i opieki nad nimi

- znajomość branży zoologicznej i doświadczenie w pracy w sklepie zoologicznym

- łatwość nawiązywania kontaktu z klientem

- zaangażowanie w wykonywaną pracę i pozytywna energia

- chęć nawiązania trwałej współpracy

- akceptacja pracy w systemie zmianowym, pracy w niektóre soboty i niedziele handlowe

WAŻNE:

Aby wziąć udział w procesie aplikacji odpowiedz na pytanie: Dlaczego szukasz pracy w sklepie zoologicznym ?

CV bez odpowiedzi na pytanie nie będą rozpatrywane.

To oferujemy

  • możliwość połączenia pracy z pasją i rozwijanie swoich zainteresowań
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne rabaty pracownicze
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • pracę wg miesiąc wcześniej ustalonego grafiku
  • pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjny system premiowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Zoo Aligator to sieć sklepów zoologicznych zlokalizowanych w centrach handlowych , w których stawiamy na obsługę klienta na najwyższym poziomie oraz na troskę o zdrowe i szczęśliwe życie ich pupili.

Jeśli masz doświadczenie w pracy w sklepie zoologicznym, interesujesz się akwarystyką, posiadasz wiedzę o psach, kotach i gryzoniach

To praca dla Ciebie

Sprzedawca w Sklepie Zoologicznym, Drużbickiego 2, Stare Miasto, Poznań