Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca w specjalistycznym sklepie Würth

  • Bytom, Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPRZEDAWCA W SPECJALISTYCZNYM SKLEPIE WÜRTH

    Bytom, ul. Kędzierzyńska 17A (nowo-otwierany)
    Gliwice, ul. Pszczyńska 202A

    Twoje zadania:

    • Profesjonalne doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż klientom
    • Rzetelne prowadzenie dokumentacji magazynowo-sprzedażowej
    • Optymalne planowanie stanów magazynowych
    • Staranne przyjmowanie dostaw towarów
    • Dbanie o odpowiednią ekspozycję, porządek i estetykę sklepu
    • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00 (tryb dwuzmianowy)

    Twój profil:

    • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta lub doradztwie technicznym
    • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne
    • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Internet)
    • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
    • Optymizm i pewność siebie

    Gwarantujemy Ci:

    • Umowę o pracę – wymiar zatrudnienia ¾ etatu
    • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
    • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
    • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
    • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

    Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 28 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 630 pracowników, z czego 260 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 30 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Udzielam zgody Administratorowi Danych – Würth Polska Sp. z o.o. (ul. Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa), na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie”.