Logo Pracuj.pl

Sprzedawca w specjalistycznym sklepie Würth

Würth Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    07:00-17:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Würth Polska Sp. z o.o.

Zagnańska 200

Kielce

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż klientom
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji magazynowo - sprzedażowej
  • Optymalne planowanie stanów magazynowych
  • Staranne przyjmowanie dostaw towarów
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję, porządek i estetykę sklepu
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00 (tryb dwuzmianowy)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Internet)
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta lub doradztwie technicznym

To oferujemy

  • Umowę o pracę – pełny etat
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym i pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do Würth Polska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 33 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego 250 pracuje w firmie ponad 10 lat. Würth Polska posiada 45 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy. Firma poza działalnością biznesową angażuje się także w szereg akcji z obszaru CSR oraz Employer Branding. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Sprzedawca w specjalistycznym sklepie Würth, Zagnańska 200, Kielce