Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UNIFORMIX MARCIN BŁĘDOWSKI

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy UNIFORMIX poszukujemy do swojego zespołu SPRZEDAWCY w sklepie stacjonarnym w Warszawie.

    Sprzedawca

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • obsługa sklepu
    • dbałość oraz odpowiedzialność za sklep
    • zaopatrzenie sklepu
    • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

    Od kandydatów wymagamy:

    • uczciwości
    • pracowitości oraz odpowiedzialności za powierzone zadania
    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
    • umiejętności obsługi komputera oraz znajomości pakietu MS Office
    • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • zaangażowania w wykonywaną pracę
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Naszym pracownikom gwarantujemy:

    • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9 - 17
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia w pełnym wymiarze godzin
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w środowisku medycznym

    Zainteresowanie osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji w formacie PDF poprzez przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)