Oferta pracy

Sprzedawca

Bazarnik Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku ze stałym rozwojem firma Bazarnik, wiodący sprzedawca ekskluzywnych piór wiecznych i upominków oraz niezawodny dostawca wysokiej jakości usług poligraficzno-stemplarskich poszukuje

SPRZEDAWCY/DORADCY KLIENTA

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Wysoka kultura osobista i motywacja do pracy.
  • Profesjonalizm w kontaktach z Klientem.
  • Samodzielność, sumienność i zaangażowanie w pracę.
  • Umiejętność posługiwania się programami komputerowymi: Pakiet MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego – minimum podstawowa.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży dóbr eleganckich lub w telemarketingu czy
    w telefonicznej obsłudze klienta.

OBOWIĄZKI:

  • Aktywna, regularna obsługa klientów detalicznych oraz biznesowych i urzędowych
    w salonie sprzedaży firmy Bazarnik – prezentacja asortymentu i jego sprzedaż.
  • Prezentacja Klientom sezonowych promocji i ofert specjalnych.
  • Obsługa drukarki fiskalnej, terminala kart płatniczych, raporty sprzedaży.
  • Eksponowanie towaru na półki, metkowanie, utrzymywanie porządku w salonie jak
    i na półkach z asortymentem.

ZAPEWNIAMY:

  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego.
  • Pracę w przyjaznym otoczeniu w firmie o ugruntowanej pozycji, działającej na rynku od ponad 98 lat.
  • Atrakcyjne dodatki pozapłacowe.

Przede wszystkim szukamy pasjonatów o wysokiej kulturze osobistej, ambicji i chęci rozwoju, systematycznych
i komunikatywnych.

Kandydatki i Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcamy do przesyłania aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy