Logo Pracuj.pl

Sprzedawca

MangoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Powitanie naszych Klientów i uprzejme zaproponowanie pomocy.

Posiadanie doskonałej znajomości produktów, umożliwiającej optymalne doradztwo.

W przypadku jednoczesnej obsługi kilku Klientów, zapewnienie każdemu z nich fachowej porady.

Znajomość celów handlowych, jako podstawa w osiągnięciu założonych celów filii przy udziale zarówno pojedyńczego pracownika jak i całego zespołu.

Zapewnienie priorytetu obsługi Klienta w stosunku do innych zadań.

Szybkie rozpoznanie i odpowiednia reakcja na potrzeby Klienta mające na celu maksymalizację obrotów handlowych.

Utrzymanie optymalnego i atrakcyjnego wizerunku placówki.

Nasze wymagania

Szukamy w pełni umotywowanego i otwartego współpracownika o dużej komunikatywności. Powinna to być osoba aktywna, zaangażowana, prezentująca z przekonaniem naszą markę. Osoba, która poprzez dobrą pracę w zakresie obsługi klienta przyczyni się do zrealizowania celów sklepu.

To oferujemy

  • Natychmiastowe zatrudnienie na cały etat
  • Pracę w młodym, dynamicznym i pełnym pasji zespole
  • Rozwój zawodowy i personalny
  • Szkolenia dla nowych pracowników
  • Możliwość awansu w bardzo dynamicznej, międzynarodowej firmie
  • Zniżki na zakupy w Mango
  • Opiekę medyczną
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sprzedaży
  • 13 pensje

Jesteśmy renomowaną firmą z branży odzieżowej, reprezentowaną w ponad 105 krajach na całym świecie. Nasi współpracownicy to ludzie dynamiczni, kreatywni i w ciągłym rozwoju. Jeśli Ty również jesteś osobą ambitną i operatywną, posiadasz odpowiednie umiejętności i chcesz się rozwijać - to na pewno jesteś osobą, której poszukujemy! Dołącz do grupy MANGO a wspólnie postaramy się osiągnąć nasz cel: BYĆ OBECNYM NA WSZYSTKICH RYNKACH ŚWIATA.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko SPRZEDAWCA do naszych sklepów w Warszawie!

Interesujesz się modą ?

Entuzjazm, dynamizm i komunikatywność to Twoje mocne strony ?

Dołącz do naszego zespołu MANGO !

Aktualne oferty pracodawcy
SA Warsaw

Sprzedawca, Warszawa