Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca

FOOT LOCKERO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za aktywną obsługę klienta, realizację planów sprzedażowych, dbanie o wygląd i wystrój sklepu.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy pasjonatów sneakersów, którzy:

  • świetnie czują się w obsłudze klienta,

  • są entuzjastyczni i pozytywnie nastawieni do życia,

  • są dyspozycyjni - chętni pracować również w weekendy,

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenia w sprzedaży produktów/usług/w branży odzieżowej.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w pełnym, bądź niepełnym wymiarze godzin,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny system premiowania zależny od osiąganych wyników,

  • szkolenie wdrożeniowe i produktowe pod okiem najlepszych specjalistów sprzedaży,

  • zniżki na nasze produkty oraz uniform pracowniczy symbolizujący nasz brand,

  • pracę w młodym, dynamicznym i pełnym pasji zespole.

FOOT LOCKER

W Foot Locker sneakersy to wszystko o czym myślimy i nic tak nie napawa Nas dumą jak możliwość dzielenie się najnowszymi trendami z naszymi zwolennikami. Od ponad 30 lat nad naszymi kolekcjami czuwają największe autorytety wśród sneakersheadów. Tylko najlepsze, najbardziej oryginalne produkty trafiają na półki naszych salonów.

Lubisz obuwie i odzież sportową zgodną z najnowszymi trendami w modzie?

Fascynuje Cię świat sneakersów i najlepszych marek?

Jesteś uśmiechnięty/a, pełny/a energii i łatwo nawiązujesz relacje z innymi?

Jeśli TAK to marzymy o tym, aby mieć Cię w naszym zespole, dać Ci szanse na naukę i rozwój oraz tworzenie wraz z nami fantastycznej marki lifestylowej na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj!